Так Ні

Більярдні кулі для снукера Champion Premium Snooker
Биток 60 мм
Биток Aramith Premier 68мм кольоровий
Биток Aramith Super Pro 67 мм
Тренувальна куля Aramith Jim Rempe Пул 57,2 мм

Більярдні кулі: якісні аксесуари для якісної гри!

Здавалося б, що може бути складного в тому, щоб купити більярдні кулі. Але, професійні гравці в більярд прекрасно знають, яка це відповідальна справа. Від якості виготовлення залежить результативність гри, тому важливо купити кулі для більярду, які відповідають стандартам ваги, діаметра і навіть кольору. Наприклад, для гри в пул виробляють більярдні кулі вагою 210 грам, а для російського більярду необхідні вагою в 265 грам. Відомі виробники більярдних куль дають гарантії на свій товар на 400 тисяч ударів.

Більярдні кулі: основні критерії вибору

Довгий час кулі для більярда виконувалися виключно зі слонової кістки. Але з поширенням більярду по всіх країнах світу, такий матеріал виявився надто дорогим. Почали активно пробувати застосовувати найрізноманітніші матеріали, але результативність використання не завжди влаштовувала гравців.

Пошуки «правильного» матеріалу тривали до тих пір, поки не стали використовувати феноло-альдегідну смолу і целулоїд, які по структурній якості анітрохи не поступаються натуральній слоновій кістці. Природно, що для професійних турнірів престижно використовувати натуральні більярдні кулі, кістка вважається пріоритетною.

Якщо ви вирішили купити більярдні кулі в Україні і робите покупку через інтернет магазин, то слід дотримуватися наступних критеріїв вибору:

Більярдні кулі: що впливає на якість їх виготовлення?

  1. Більярдна куля повинна мати абсолютно точну вагу. Цей параметр дуже важливий при виготовленні під певні варіанти більярду, щоб вони правильно оберталися при ударі кия. Особливо важливо це враховувати, якщо вам потрібно купити більярдні кулі поштучно - в одиничному екземплярі. Наприклад, співвідношення маси кулі до кия в російському більярді має становити 2,3-2,8. Для пулу таке співвідношення коливається в межах 3,1-3,5.
  2. У кожної більярдної кулі повинен бути ідеальним показник збалансованості. Іншими словами, щільність структура повинна бути рівномірною. При виробництві кожен екземпляр перевіряється на наявність можливих пустот, щоб не допустити брак. Поверхня більярдних куль ретельно шліфується, так як шорсткість уповільнює швидкість і швидше зношує сукно столу.

Як вибирати більярдні кулі?

Перш за все, потрібно точно знати якою вагою, діаметром і щільністю повинна володіти потрібна вам більярдна куля. Далі кулі перевіряються на шліфування поверхні, щоб не купити товар з подряпинами або тріщинами на поверхні. Якщо в комплекті попадеться хоч одна бракована куля, то вона може принести чимало бід і прикрощів - подряпає інші кулі, зіпсує поверхню сукна або бортики столу.

Звичайно ж, не варто забувати про кольорову гаму, адже для кожної гри в більярд потрібно купувати кулі певного кольору, з нанесеними номерами або малюнками. Наприклад, кулі для пулу легші і менші в діаметрі, ніж кулі для російського більярду, вони відрізняються одна від одної навіть в одному комплекті - сім штук виготовляються із суцільним забарвленням і ще сім в смужку.

В нашому магазині є можливість купити за доступною ціною якісні набори куль для більярду, а також поштучно корисних властивостей!